Jaroslav Grus - Bakar 1936

Akvarel, 39x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Grus. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

51734. Bakar 1936
Dražba ukončena:28.10.2020 22:27:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč