Jaroslav Grus

51734. Bakar 1936

popis: Akvarel, 39x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Grus. Rám, sklo.

pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:27:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč