Jaroslav Grus

12266. Cesta alejí

popis: Kombinovaná technika, 35x44 cm, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 81, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 57 dnů, 0 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:58:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 10. 7. 2017 6:28:05 2559
600 Kč 1. 7. 2017 17:15:48 1277