Jaroslav Grus

12266. Cesta alejí

popis: Kombinovaná technika, 35x44 cm, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 81, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:02:21

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč