Jaroslav Grus

51741. Cesta do vesnice

popis: Kombinovaná technika, 62x88 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:54:38

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč