Jaroslav Grus - Cesta do vesnice

Kombinovaná technika, 62x88 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

51741. Cesta do vesnice
Dražba ukončena:28.10.2020 21:54:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč