Jaroslav Grus

51575. Cesta ke vsi

popis: Kombinovaná technika, 60x93 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč