Jaroslav Grus - Cesta krajinou

Olej na plátně, 54x76 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

38036. Cesta krajinou
Dražba ukončena:27.11.2019 22:20:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč