Jaroslav Grus - Cesta městem

Kombinovaná technika, 33x44 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

87609. Cesta městem
Dražba ukončena:14.12.2022 20:17:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč