Jaroslav Grus - Cesta stromořadím

Kresba, 21x29 cm. Signováno vpravo dole J. Grus 1979. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

66769. Cesta stromořadím
Dražba ukončena:14.10.2021 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč