Jaroslav Grus - Cesta v zimě

Litografie, 17x22 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

31890. Cesta v zimě
Dražba ukončena:16.05.2019 19:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (23.04.2019 18:46:58) 4285