Jaroslav Grus

49138. Cesta vesnicí

popis: Tempera, 45x59 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:16:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč