Jaroslav Grus - Cesta vesnicí

Tempera, 45x59 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

49138. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:30.09.2020 20:16:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč