Jaroslav Grus - Cesta zimní vesnicí

Kombinovaná technika. 63x88 cm. Signováno vpravo dole J.Grus. Datováno vlevo dole 1980. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

38568. Cesta zimní vesnicí
Dražba ukončena:11.12.2019 19:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč