Jaroslav Grus

38568. Cesta zimní vesnicí

popis: Kombinovaná technika. 63x88 cm. Signováno vpravo dole J.Grus. Datováno vlevo dole 1980. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 600 Kč