Jaroslav Grus - Domy

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

68904. Domy
Dražba ukončena:25.11.2021 21:35:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč