Jaroslav Grus - Jarní motiv

Kombinovaná technika, 45x65 cm. Signováno vpravo dole J.Grus. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškoze. Malba mírně poškozena, papír zvlněn.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

300156. Jarní motiv
Dražba ukončena:21.08.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč