Jaroslav Grus

53034. Jaro

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč