Jaroslav Grus - Krajina

Pastel, 31x41 cm, signováno vpravo dole Grus, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

16126. Krajina
Dražba ukončena:14.02.2018 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč