Jaroslav Grus - Krajina

Akvarel, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Grus. Datováno vlevo dole 1949. Rám, sklo.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

63468. Krajina
Dražba ukončena:25.08.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč