Jaroslav Grus

63468. Krajina

popis: Akvarel, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Grus. Datováno vlevo dole 1949. Rám, sklo.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč