Jaroslav Grus - Krajina u řeky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika na papíře, 29x45 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1891 - 1983
Narozen v Pardubicích. Studoval na pražské AVU u prof. Schwaigera. Na Purmanovo cestovní stipendium navštívil Benátky a Dalmácii, posléze byl také ve Francii a Itálii. Ve své tvorbě se soustředil především na českou krajinu. Charakteristická je fauvistická barevnost a dynamická koncepce. V poválečném období se přiklonil k realistickému vitalismu.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo
21153. Krajina u řeky
Dražba ukončena:27.06.2018 20:07:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč limit (27.06.2018 20:02:26) 2559
4 900 Kč 27.06.2018 20:02:27 2015
4 800 Kč limit (27.06.2018 19:58:17) 2559
4 700 Kč 27.06.2018 19:58:18 2015
4 600 Kč limit (27.06.2018 19:56:21) 2559
4 500 Kč limit (27.06.2018 19:56:20) 2015
4 400 Kč limit (27.06.2018 19:56:04) 2559
4 300 Kč 27.06.2018 19:56:05 2015
4 200 Kč limit (27.06.2018 19:52:01) 2559
4 100 Kč 27.06.2018 19:52:02 2015
4 000 Kč limit (27.06.2018 19:47:55) 2559
3 900 Kč 27.06.2018 19:47:56 2015
3 800 Kč limit (27.06.2018 19:43:45) 2559
3 700 Kč 27.06.2018 19:43:46 2015
3 600 Kč limit (27.06.2018 19:39:38) 2559
3 500 Kč limit (27.06.2018 19:39:37) 2015
3 300 Kč limit (27.06.2018 19:38:55) 2559
3 200 Kč 27.06.2018 19:38:56 2015
3 100 Kč limit (27.06.2018 19:35:42) 2559
3 000 Kč 27.06.2018 19:35:43 2015
2 900 Kč limit (27.06.2018 19:31:54) 2559
2 800 Kč 27.06.2018 19:31:55 2015
2 700 Kč limit (27.06.2018 19:28:39) 2559
2 600 Kč 27.06.2018 19:28:40 2015
2 500 Kč limit (27.06.2018 19:25:25) 2559
2 400 Kč 27.06.2018 19:25:26 2015
2 300 Kč limit (27.06.2018 19:21:19) 2559
2 200 Kč 27.06.2018 19:21:20 2015
2 100 Kč limit (27.06.2018 14:24:41) 2559
2 000 Kč limit (27.06.2018 14:24:40) 2216
1 700 Kč limit (27.06.2018 14:23:55) 2559
1 600 Kč limit (27.06.2018 14:23:54) 2216
1 300 Kč limit (27.06.2018 13:26:37) 2559
1 200 Kč 26.06.2018 18:08:37 2216
1 100 Kč 06.06.2018 22:18:36 2559
1 000 Kč 01.06.2018 8:12:05 831
900 Kč 01.06.2018 5:51:04 2216
800 Kč 31.05.2018 23:10:25 849