Jaroslav Grus

45069. Kytice tulipánů

popis: Pastel, 58x38 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč