Jaroslav Grus - Loďky na řece

Litografie, 37x51 cm. Signováno vpravo dole v tisku J. Grus 41. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně zvlněn. Sklo na kraji prasklé.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

22713. Loďky na řece
Dražba ukončena:27.09.2018 20:23:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč