Jaroslav Grus - Mraky nad řekou

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152410. Mraky nad řekou
Dražba ukončena:28.01.2026 20:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč