Jaroslav Grus

42870. Můstek přes potok

popis: Kresba, 22x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou J.Grus. Datováno vlevo dole 1926. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně zašpiněna.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen