Jaroslav Grus - Muž v klobouku

Olej na kartonu, 62x41 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152415. Muž v klobouku
Dražba ukončena:28.01.2026 21:08:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč