Jaroslav Grus - Na kraji městečka

Olej na sololitu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole J, Grus. Nerámováno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
107007. Na kraji městečka
Dražba ukončena:13.12.2023 21:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč