Jaroslav Grus - Na periferii

Kombinovaná technika, 46x66 cm, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 1938, rám, zaskleno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

12547. Na periferii
Dražba ukončena:21.09.2017 19:00:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč