Jaroslav Grus - Podzim v zahradě

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

29183. Podzim v zahradě
Dražba ukončena:28.02.2019 20:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč