Jaroslav Grus - Pohled na Děčín

Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vpravo dole Grus. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

54722. Pohled na Děčín
Dražba ukončena:27.01.2021 21:06:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč