Jaroslav Grus - Pohled na Radobýl

Kombinovaná technika, 36x72 cm. Signováno vpravo dole J. Grus, datováno LP 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

17165. Pohled na Radobýl
Dražba ukončena:28.03.2018 18:58:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč