Jaroslav Grus - Před domem

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 50x65 cm, signováno vpravo dole J. Grus, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1891 - 1983
Narozen v Pardubicích. Studoval na pražské AVU u prof. Schwaigera. Na Purmanovo cestovní stipendium navštívil Benátky a Dalmácii, posléze byl také ve Francii a Itálii. Ve své tvorbě se soustředil především na českou krajinu. Charakteristická je fauvistická barevnost a dynamická koncepce. V poválečném období se přiklonil k realistickému vitalismu.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo
16549. Před domem
Dražba ukončena:28.02.2018 18:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 800 Kč limit (28.02.2018 18:14:00) 2559
3 700 Kč 28.02.2018 18:14:01 1167
3 600 Kč limit (28.02.2018 18:13:56) 2559
3 500 Kč 28.02.2018 18:13:57 1167
3 400 Kč limit (28.02.2018 18:13:53) 2559
3 300 Kč 28.02.2018 18:13:54 1167
3 200 Kč limit (28.02.2018 18:13:49) 2559
3 100 Kč 28.02.2018 18:13:50 1167
3 000 Kč limit (28.02.2018 18:13:44) 2559
2 900 Kč 28.02.2018 18:13:45 1167
2 800 Kč limit (28.02.2018 18:13:39) 2559
2 700 Kč 28.02.2018 18:13:40 1167
2 600 Kč limit (08.02.2018 16:31:21) 2559
2 500 Kč limit (08.02.2018 16:31:20) 2809
800 Kč 06.02.2018 5:48:20 2809
700 Kč 02.02.2018 5:16:52 2216