Jaroslav Grus - Příchovický motiv VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 85x135 cm. Signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 65. Rámováno.

Stav: Rám poškozen, malba v místech zašpiněna.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

52009. Příchovický motiv VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.10.2020 22:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč