Jaroslav Grus

52009. Příchovický motiv VELKÝ FORMÁT

popis: Kombinovaná technika, 85x135 cm. Signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 65. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen, malba v místech zašpiněna.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč