Jaroslav Grus

52378. Soubor 2 grafických listů

popis: Litografie, 26x40 cm. Signovány vpravo dole J. Grus. Pasparta, sklo.

pozn.: Adjustace poškozena.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 22:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.11.2020 19:45:44 1101
500 Kč 11.11.2020 14:02:26 2559