Jaroslav Grus - Soubor 2 prací

1xAkvarel, 32x45 cm; 1x litografie, 18x26 cm, oba signovány J. Grus, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

8812. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:29.03.2017 21:46:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč