Jaroslav Grus - Strom u cesty

Kombinovaná technika, 64x88 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94999. Strom u cesty
Dražba ukončena:31.05.2023 22:15:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč