Jaroslav Grus - Stromy u cesty

Olej na plátně, 100x137 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

65005. Stromy u cesty
Dražba ukončena:29.09.2021 22:10:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč