Jaroslav Grus - Stromy u chalupy

Kombinovaná technika. 23x32 cm Signováno vpravo dole J.Grus. Datováno vlevo dole 79. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc..

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

38818. Stromy u chalupy
Dražba ukončena:12.12.2019 19:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč