Jaroslav Grus - Třeboňský gigant 1949

Kombinovaná technika, 70x100 cm. Signováno vpravo dole J. Grus 1950. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Zezadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

32277. Třeboňský gigant 1949
Dražba ukončena:29.05.2019 18:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:11 000 Kč