Jaroslav Grus - U Labe

Litografie, 37x53 cm, signováno vpravo dole J. Grus 41. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

34614. U Labe
Dražba ukončena:19.09.2019 20:21:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč