Jaroslav Grus - U mostu (gotický hřbitov)

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Grus 1917. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

36630. U mostu (gotický hřbitov)
Dražba ukončena:30.10.2019 22:09:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč