Jaroslav Grus - U řeky

Kombinovaná technika, 44x64 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Datováno vlevo dole 65. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

300212. U řeky
Dražba ukončena:23.08.2019 20:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč