Jaroslav Grus - U silnice

Kombinovaná technika (sítotisk a malba), 32x44 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Datováno vlevo dole 1981. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

35263. U silnice
Dražba ukončena:26.09.2019 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč