Jaroslav Grus - U vody

Kombinovaná technika, 43x60 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Datováno vlevo dole 79. Paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

41116. U vody
Dražba ukončena:27.02.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč