Jaroslav Grus - V přístavu

Kombinovaná technika, 38x48 cm. Signováno vlevo dole J. Grus. Datováno vpravo dole 1931. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94914. V přístavu
Dražba ukončena:01.06.2023 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč