Jaroslav Grus - V rybářské zátoce

Kombinovaná technika, 25x42 cm. Signováno vlevo dole J. Grus. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

99487. V rybářské zátoce
Dražba ukončena:23.07.2023 20:26:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč