Jaroslav Grus - V zahradě

Olej na kartonu, 60x89 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

32360. V zahradě
Dražba ukončena:29.05.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč