Jaroslav Grus - V zatáčce

Kombinovaná technika, 62x88 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Papír v krajích místy mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

53619. V zatáčce
Dražba ukončena:17.12.2020 19:25:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč