Jaroslav Grus - Z jižních Čech

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 35x47 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1891 - 1983
Narozen v Pardubicích. Studoval na pražské AVU u prof. Schwaigera. Na Purmanovo cestovní stipendium navštívil Benátky a Dalmácii, posléze byl také ve Francii a Itálii. Ve své tvorbě se soustředil především na českou krajinu. Charakteristická je fauvistická barevnost a dynamická koncepce. V poválečném období se přiklonil k realistickému vitalismu.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo
29063. Z jižních Čech
Dražba ukončena:28.02.2019 19:03:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč limit (28.02.2019 18:58:19) 2559
16 000 Kč 28.02.2019 18:58:20 4672
15 000 Kč 24.02.2019 18:16:42 2559
14 000 Kč limit (18.02.2019 19:33:27) 4923
14 000 Kč limit (24.02.2019 18:16:41) 4923
13 000 Kč 15.02.2019 12:33:57 2136
12 000 Kč limit (15.02.2019 12:33:42) 4923
12 000 Kč 15.02.2019 12:33:43 2136
11 000 Kč limit (14.02.2019 22:35:16) 4923
10 000 Kč limit (14.02.2019 22:35:15) 2216
9 000 Kč limit (03.02.2019 3:06:11) 2216
8 500 Kč limit (03.02.2019 3:05:49) 1040
8 500 Kč limit (03.02.2019 3:05:50) 2216
7 000 Kč limit (03.02.2019 3:05:25) 1040
6 500 Kč 03.02.2019 3:05:26 2216
6 000 Kč limit (02.02.2019 8:35:10) 1040
5 500 Kč 02.02.2019 6:37:27 2216
5 000 Kč limit (02.02.2019 6:37:26) 1040
4 100 Kč limit (02.02.2019 6:37:07) 1040
4 000 Kč 02.02.2019 6:37:08 2216
3 900 Kč limit (01.02.2019 23:22:41) 1040
3 800 Kč 01.02.2019 23:22:42 2001
3 700 Kč limit (01.02.2019 19:05:37) 1040
3 600 Kč limit (01.02.2019 19:05:36) 2216
3 100 Kč limit (01.02.2019 18:57:14) 2216
3 000 Kč limit (01.02.2019 18:57:13) 1040
1 300 Kč limit (01.02.2019 18:56:43) 1040
1 200 Kč 01.02.2019 18:56:44 2216
1 100 Kč limit (01.02.2019 15:10:12) 1040
1 000 Kč limit (01.02.2019 15:10:11) 4285
900 Kč limit (01.02.2019 1:55:38) 1040
800 Kč 31.01.2019 23:59:05 2216