Jaroslav Grus - Zátiší s květinami

Kombinovaná technika na kartonu, 62x43 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Zezadu přípis.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
107037. Zátiší s květinami
Dražba ukončena:13.12.2023 22:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč