Jaroslav Grus

37924. Zima

popis: Kvaš, 47x43 cm. Signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 1962. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč