Jaroslav Grus - Zima na vsi

Litografie 69/100, 42x59 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Grus. Vlevo věnování autora. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

112414. Zima na vsi
Dražba ukončena:03.03.2024 20:52:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč