Jaroslav Grus

36475. Zima na vsi

popis: Kombinovaná technika, 40x57 cm. Signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 80. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:31:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč