Jaroslav Grus - Zima na vsi

Kombinovaná technika, 63x89 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Datováno vlevo dole 1980. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

48432. Zima na vsi
Dražba ukončena:26.08.2020 20:11:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč