Jaroslav Grus - Zima ve vsi

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole J. Grus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111404. Zima ve vsi
Dražba ukončena:28.02.2024 21:26:23
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč